Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.09.01 tarihli Kova burcu yorumu

Bazı gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Fakat bugün mantıklı davranacak ve ekip çalışmaları yaparken başarılı olacaksınız. Yorgun ve isteksiz bir hal içine girseniz bile dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklamayı başaracaksınız. Üstelik arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilir, uzaklarda yaşayan yakınlarınızla haberleşebilirsiniz. Fikirlerinizi ve projelerinizi onlara anlatabilir, saygı duyulan kişilerin desteğini alabilirsiniz. Çok fazla derin düşünce ve duygular içinde bulunmayın. Küçük ayrıntıları fazla büyütmeyin ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye özen gösterin.

Kova burcunun bugün genel durumu

Maddesel değerlere önem vermeye başlayabilirsiniz. Mülklere, paraya ve bunların size sağladığı avantajlara yoğunlaşabilirsiniz. Varlıklarınızı daha iyi değerlendirme yolları aramanız mümkündür.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, her işi kendi başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Sıkıştığınız zamanlarda destek istemeyi de düşünmelisiniz. Özellikle detaylı ve karmaşık maddi konularda kendi başınıza karar almakta ısrar etmeyin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlk bakışta cazip görünen finansal başlıklı teklif, öneri veya davaetlarin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir veya görünmeyen riskler veya endişe yaratan durumlar gerçek olabilir. Dolayısıyla, araştırmacı olmalı, bilgi toplamalı ve gerçeklere ulaşmadan ya da gerçek manzarayı görmeden maddi konularda adım atmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerindeki iç sıkıntısı ilerleyen zamanlarda yoğun bir iş temposuna dönüşebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yazışma ve konuşmaların olduğu bir gündesiniz. İletişimden kaynaklı problemleri büyütmemeye özen gösterin. İkili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde yaşayacağınız değişikliklerden etkilenebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkacak bir insanı fırsat olarak görüp aşırı güven duyabilirsiniz. Her haliyle sizi etkileyecek bu kişi yanlış yapmanıza neden olabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca karşınızdaki insanların ne yaptığı ile değil, tamamen kendinizle ilgilenin. Sezgilerinize güvenin. Merak ettiklerinizin cevaplarını dışarıda değil, kendi içinizde bulabileceksiniz. Bugün sizin için muhteşem bir sezgisellik ve insanların içini okuyabilme yeteneği sözkonusu. Özellikle akşam saatlerinde çekiciliğiniz muazzam ve herkesin dikkatini çekebilecek bir ışığa sahip olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre ilişkileriniz ve iletişim alanlarınız devrede olacak. Bugün, bazı planlarınızı istediğiniz gibi uygulamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda bir sürü değişim içindesiniz.