Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.12.03 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili çalışmalar yapabilir ve karşınıza çıkan engelleri beklenmedik bir biçimde aşabilirsiniz. Daha özgür ve rahat davranacaksınız ve tavırlarınız ile çevrenizi şaşırtacaksınız. İsteklerinizi tekrar gözden geçireceksiniz. Bazı olaylar sizi zorlasa bile büyük bir gayret gösterecek ve bu sırada uyanan yaratıcı potansiyelinizin farkına varacaksınız. Baskı duygusu yaratan konulara ilginç çözümler bulabilirsiniz ve böylece şimdiye kadar farkında olmadığınız farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uğraştırıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde kriz yaratan koşullardan uzak durmanızda fayda var. Finansal anlamda endişe duyduğunuz konular sizi meşgul edebilir. İşlerinizde yenilenmeye gidebilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı konular söz konusu. Akşam saatlerinde duygularınızı bastırmakta zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Riske meyillisiniz. Herkese meydan okumak istiyorsunuz. Mütevazı olursanız daha başarılı olacağınız aşikar. Sakin hayatınızı değiştirmeye niyetlisiniz...

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa yapmayın. Etrafınızda olup biten her şeyle ilgileneceksiniz. Kariyeriniz için kalıcı ilişkiler içine gireceksiniz.