Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2015.12.22 tarihli Kova burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Farklı istekleriniz var ve bunları gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler meydana geliyor fakat kendinizi duygulara kaptırmayın. Aslında heyecanınızı denetlemeniz mümkün. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Bu akşam meydana gelecek Kış Gün dönümünü arkadaşlarınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor ve yaratıcılığınız ön plana çıkıyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev hayatınızdaki işlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha iyi hale getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Aile büyükleriyle ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde kendi içinize kapanabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyalleşmek için arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizde yakın ilişki halinde olduğunuz ve en önemlisi dost bildiğiniz birinin haksızlığına uğrayabilirsiniz. İşte performansınız düşüş kaydedebilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün finansal durumunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuz, elinize para geçebilecek, alım satım işlerinizde başarı vaad eden bir enerji sözkonusu iken ilişkilerinizde son derece romantik ve ruhsal etkiler alarak, partnerinizle mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye özen göstermelisiniz. 1 yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve 2016’nın atılımları için planlar yapmalısınız.