Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.01.04 tarihli Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir gün... Yaratıcılık gerektiren konular, enerjinizi yükseltecek. Pratik ve menfaatlere uygun tavırlarınız ile çözümleyici olabilirsiniz ve güçlü kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada üstünüzde baskı duygusu uyandıran konular ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işler için daha ulaşılabilir hedefler koymalısınız. İş ortamında göz önünde olmak size keyif verecek. Devam eden işlerinizde bitişler olabilir. Bürokratik konularda uyanık olmalısınız. Üstlerinizle yaptığınız konuşmalar önem kazanabilir. Yaratıcı işlerle uğraşıyorsanız üretken olacağınız bir gündesiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabii ki hayat sizin hayatınız ama bir tarafı tutarken diğer tarafı incitmemeniz gerekiyor.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda çabuk ve etkili davranmak isteyeceksiniz. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin. Kişisel ifadelerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacağınızdan kararlı adımlar atın.