Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.01.26 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Aynı zamanda ciddiye aldığınız kişilerin sizi önemsediğini görmekten keyif alacak ve projelerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bazı karışıklıklar yaşıyor olsanız bile mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Bu arada karşılaştığınız bazı olaylar duygusal baskı uyandırabilir ancak pratik ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Yakınlarınızın yaşadığı bazı olaylar düşüncelerinizin değişmesine neden olabilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Eskiden kurmuş olduğunuz bağlantıların ana konu olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Eski dostlarla tekrar irtibat kurmaya çalışabilir, onlarla ilişkilerinizi canlandırmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda da eski dostlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamından tanıdığınız ama uzun zamandır görmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz. Bir projesinden bahsederek kendisiyle bir ortaklık içine girmeyi düşünmenizi sağlayabilir. Size anlatacakları, kariyeriniz için heyecan verici olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konuların içine daha fazla dahil olabilirsiniz. Karşınızdakini anlamak için çaba gösterebilirsiniz. Otorite sahibi kişilerle ilgili konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde içinde olgunlaşabilirsiniz. Olayları anlamlandırmanız sizde farkındalık uyandıracaktır. Bu konularda kararlar alabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kalabalık ortamda bulunacak ve gün boyu sıkıntılarınızı unutacaksınız. Zaten mevcut olan sıkıntılarınız geçici olduğunu siz de biliyorsunuz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ilişkiler ve iş hayatınızda başarı sağlayabileceğiniz, bilginiz, tecrübeniz ve ışığınızla diğer insanlar kolayca etkileyebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve özel hayatınızda gerginliklere açık bir enerji olacağı için, ılımlı ve esnek tavırlar geliştirmeniz fayda sağlayacaktır

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı özel hayatınıza veya ortaklaşa yapılacak işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Geçmişten gelip sizi sıkan her türlü sorun bugünden itibaren hallolmaya başlayacak.