Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.01.27 tarihli Kova burcu yorumu

Beklentilerinizin arttığı bir dönem ve bekledikleriniz ile meydana gelen olaylar çok başka olabilir. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Sevdiklerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ve beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtabilirsiniz. Seyahat etmek ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir. Israrcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konular sizi keyifsiz kılabilir. Ortaklı konularda süreçler tamamlanabilir. Bazı işlerinizde karar almak durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı güç savaşlarının içinde kalabilirsiniz. Gün içinde finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatleri sakinleşmek için iyi bir fırsat olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YURT dışında yakınları olan Kovalar mutlu haberler alabilirsiniz. Elinizden telefon düşmeyecek. Evlilik hazırlığı içindekilere destek geliyor.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca artan motivasyonunuz ve enerjinizle elinizi attığınız her işi kolayca halledebilir, ilişkilerinizde sevgi dolu yaklaşımlarınızla dengeleyici bir rol üstlenebilirsiniz. Kişisel gelişim, eğitim öğretim, danışmanlık, yabancı ülkeler ve yolculuklardan fayda sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, para ödemeleri ve alışveriş konularınız devrede olabilir. Aşk veya eğlence hayatınıza dayalı alışverişlerinizde abartıdan uzak durun. Manevi anlamda gücünüzü kullanmalısınız.