Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.02.06 tarihli Kova burcu yorumu

Keyifli bir gün geçirecek ve olaylara farklı bir pencereden bakacaksınız. Böylece baskı duygusu hissettiğiniz konulara yönelik fikirleriniz de değişmiş olacak ve zor işler size bugün kolay gelecek. Yaratıcı kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve daha önce yapmak istemediğiniz işlere şimdi talip olabilirsiniz. Enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Ayrıca güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.   

Kova burcunun bugün genel durumu

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi hapseden olaylar karşısında kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenerek aşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planlar ilerleyen saatlerde değişimler gösterebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, destek alabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Plansız yapacağınız her şey bugün size vakit kaybettirecek. Duygusal anlamda yıldızınız parlarken mutlu olacağınız konuşmalara vakit ayırın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, ortak gelirler, geçmişe ait borçlar, sağlık konuları, sigorta, vergi, miraslar gibi alanlarda geçici problemler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan gece yarısına dek bu problemli enerji yerini finansal konularda pürüzlerin giderilmesine, ruhsal olarak daha motive ve iyi hissetmenize, aile içi konularda olumlu iletişim kurup, kendinizi daha rahat ifade etmenize sebep olan bir atmosfere bırakacak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri plandan takip ettiğiniz konular veya olaylar size keyif verebilir. Olayları dışarıdan izlemek derdinde olabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için çok az bir zamana ihtiyacınız var.