Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.03.01 tarihli Kova burcu yorumu

Kova Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda takındığınız tavırlar ve kendinizi insanlara ne şekilde gösterdiğiniz üzerinde düşünebilirsiniz. Davranış şekillerinizde genel olarak imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapma düşüncesi gündeme gelebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Tüm vaktinizi rutin işlere harcayabilirsiniz. Bu işlerin içindeki detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir; dürtülerle değil, mantıkla karar almanız gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde bazı işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Değişim içinde olacağınız zamanlar var. Kadın yöneticilerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde iş arkadaşlarınızla birlikte işlerinizi programlayabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Çöl... Sizler hiçbir zaman yalnız kalmayı sevmiyor hep ortamınızı birileri ile paylaşmak istiyorsunuz. Bugün tek başınıza kafanızı dinleyerek günü tamamlayacaksınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer alanlarınız gününüzü yoğun geçirmenize neden olabilir. İş hayatınızda vereceğiniz bazı tepkiler sizi zorlasa bile, bu dönemde karşınıza çıkacak şansları çok iyi değerlendirin.