Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.03.29 tarihli Kova burcu yorumu

İyimser duygular içinde olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız bazı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve zorluklar ile başa çıkmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenen kişiler size çekici gelecek ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyacaksınız. Evrensel konular, vakıf çalışmaları ve ilginç organizasyonlar içinde yer almayı isteyebilirsiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve teknoloji ile ilgili en son yenilikleri araştıracaksınız. Ayrıca yeniliklere meraklı olan kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Evinizle ilgili planları hayata geçirmenize imkan verecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aklınızda ne olursa olsun, bugünlerde gerçeğe dönüşebilir. Çevrenizi iyi kollayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Görev ve sorumluluklarınızla ilgili düşünceler ön plana çıkacaklarsa da, bunlara odaklanacak istekliliği içinizde bulamayabilirsiniz. Dinlenme isteğiniz yoğunlaşabilir. Kendinizi zorlamayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili hareketlenme olabilir. Hayalini kurduğunuz konuları başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenilirsiniz. Aynı meslek grubundan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimler düzenlemeniz gerekebilir. İş hayatında alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kibar görüntünüz karşı tarafı kendinize aşık etme yönteminiz. Bugün şansınızı hiç zorlamayacaksınız. Maddi desteğiniz de var, rahatlıyorsunuz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında çalışma hayatınızla ilgili olası krizlere, kardeşleriniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili problemlere ve onların yaşamlarındaki sıkıntılara açık bir enerjide olacaksınız. Burada iletişim konusunda oldukça hassas bir zamandan geçmektesiniz. Birtakım görüşme ve anlaşmalarınız kesintiye uğrayabilir ve iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu birçoğunuz için işten ayrılık anlamı taşırken, birçoğunuz için de iş ilişkilerinde bir kesintiyi ifade etmekte. Aynı süreçte genel sağlık durumunuz etkileneceği için özellikle mide ve baş bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara karşı önlem almanız faydalı olacaktır. Yeniayın olumlu bir özelliği eğitim süreçleriniz, yolculuklarınız ve sosyal ilişkiler ile partnerlik konusunda size fırsatlar sağlamasıdır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor. Yakın çevrenizi iyi koordine ederek görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Zamanınızı her konuda iyi kullanmanız gerekiyor.