Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.04.13 tarihli Kova burcu yorumu

Dikkatinizi çevrenize yöneltin ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgilenin. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Alacağınız davetler ve arkadaşlarınızın ilgisi keyfinizi yerine getirecek. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Daha önce önem verdiğiniz konular ve ciddiye aldığınız kişileri artık eskisi kadar önemsemeyebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve olumlu davranmanız gerekiyor. Aslında fizik güç gerektiren işler yapmak ve seyahat programları enerjinizi yükseltecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Eskiden kurmuş olduğunuz bağlantıların ana konu olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Eski dostlarla tekrar irtibat kurmaya çalışabilir, onlarla ilişkilerinizi canlandırmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda da eski dostlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamından tanıdığınız ama uzun zamandır görmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz. Bir projesinden bahsederek kendisiyle bir ortaklık içine girmeyi düşünmenizi sağlayabilir. Size anlatacakları, kariyeriniz için heyecan verici olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullarda değişim olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize özen göstermenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele gerektiren koşullar olabilir. Engel olarak gördüğünüz işleri toparlamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin kalmanızda fayda var. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konuda şikayet ederek mutsuzluğunuzu ilan edeceksiniz. Bugünlerde taşıyamayacağınız kadar risk alarak ağır bir yükün altına girdiniz sanki.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, partnerinizin otoriter ve yönetmek isteyen tavırları ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında araştırmalar yapmak, eğitici faaliyetlere yönelmek ve gizli konuları araştırmak için uygun zamanda olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sosyal çevrelerde ve etkili organizasyonlarda kendinizi göstereceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa sosyal ortamlarda biriyle tanışma ve anlaşma ihtimaliniz çok yüksek.