Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.04.26 tarihli Kova burcu yorumu

Kafanız karışık olabilir ve yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak yaşam enerjiniz yüksek ve böylece yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Karmaşık düşünceler yüzünden sağlık sorunları ortaya çıkabilir ancak kendinizi hızlı iyileştirebilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Aslında sizin için keşfetme dönemi... Hem kendinizi ve yapabileceklerinizi, hem de çevreniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız durumları keşfedebilirsiniz. Ayrıca bilim ve teknoloji ile ilgilenenler için verimli bir dönem. Yenilikleri keşfetmek sizi canlandıracak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Maddesel değerlere önem vermeye başlayabilirsiniz. Mülklere, paraya ve bunların size sağladığı avantajlara yoğunlaşabilirsiniz. Varlıklarınızı daha iyi değerlendirme yolları aramanız mümkündür.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, her işi kendi başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Sıkıştığınız zamanlarda destek istemeyi de düşünmelisiniz. Özellikle detaylı ve karmaşık maddi konularda kendi başınıza karar almakta ısrar etmeyin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili planlarda kafanız karışabilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızdaki konulara daha gerçekçi yaklaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal konularda yıpranmalar olabilir. Sakin kalmaya çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre, kardeşler, akrabalar, seyahatler, görüşmeler, yazılı ve sözlü iletişim, evraklar ve haberleşme alanlarında ani gerilimlere açık bir zamandan geçtiğiniz için, zihninizi rahatlatan ortamlarda bulunmayı tercih ederek, iletişimde öfke ve bencillikten uzak bir tavır benimsemelisiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, bugün hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.