Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.05.01 tarihli Kova burcu yorumu

Yoğun duygular içinde olabilirsiniz ve özellikle iletişim trafiğinizde ortaya çıkacak bazı karışıklıklar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle önemsediğiniz ve sevdiğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar tarzınızı ve alıştığınız davranış biçimini gözden geçirmenizi sağlıyor. Ancak alışkanlıklarınızı değiştirmek yerine inatçı ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz ve bunun sonucunda istemediğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun ve gelişmeleri izleyin.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün, dış dünyadaki her türlü etki ve titreşimleri özümseyen, hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. İnsanların his ve dürtüleri de aynı yoğunlukta iç dünyanıza yansıyabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Özgüveninizin artacağı ve bunun da hayatınıza olumlu şekilde yansıyacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir başarı yakalamanız ve ileriki günlerde bunun sayesinde öne çıkmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken sizi duygusal açıdan etkileyen konular içinde olabilirsiniz. Daha fazla ilgi uyandırabileceğiniz fırsatlar var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oldukça kararsızsınız. Bu durum özel hayatınıza da yanısıra hem partnerinizden olabilirsiniz hem de ailenizle aranız bozulabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı yardımcılarınız, çalışanlar, evcil hayvanlar ve genel sağlık durumunuzla ilgili konular vurgulanırken, sağlığınıza, özellikle sindirim sistemi ve midenize dikkat etmeniz, beslenme planınızı sağlıklı şekilde oluşturmanız önem kazanıyor. Bununla beraber yaşamınızdaki içinize sindiremediğiniz olaylara yeniden göz gezdirmek ve sizi üzen, yıpratan olayları affetmek ve onlardan uzaklaşmak için iyi bir zamanlamada olacaksınız. Bu süreçte çalışma hayatınızda birtakım sorunlar belirebileceği için, panik yapmadan sakince olan biten problemlere çözüm bulmak ve sakin bir yapıda kalmak önemli olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, tadilat ve dekorasyonla uğraşmak size zevk verebilir. Evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.