Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.05.02 tarihli Kova burcu yorumu

Yoğun duygular içinde olabilirsiniz ve özellikle iletişim trafiğinizde ortaya çıkacak bazı karışıklıklar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle önemsediğiniz ve sevdiğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar tarzınızı ve alıştığınız davranış biçimini gözden geçirmenizi sağlıyor. Ancak alışkanlıklarınızı değiştirmek yerine inatçı ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz ve bunun sonucunda istemediğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun ve gelişmeleri izleyin.

Kova burcunun bugün genel durumu

Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlarda çeşitli sebeplerden dolayı bulunmak günün ana konusu olacaktır. Pek çok kişiyle iletişime girebilirsiniz. İfade ettiklerinizin açık olmasını sağlayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geniş bir perspektiften bakacağınız için yeni planların oluşturulmasında çok faydalı olabilirsiniz. Yine de sadece genel çerçeveyi belirleyin. Detaylandırma yaparsanız planlarınızın uygulanabilirliği riske girebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay hala burcunuzda ilerlerken kendinize, bedensel konulara özen göstermelisiniz. Gelecek yönünde planlar üzerinde de durabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ummadığınız anda başlayacak yeni bir arkadaşlık hayatınıza renk katacak. Kısa zamanda mesafe kazanacağınız gibi fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı yardımcılarınız, çalışanlar, evcil hayvanlar ve genel sağlık durumunuzla ilgili konular vurgulanırken, sağlığınıza, özellikle sindirim sistemi ve midenize dikkat etmeniz, beslenme planınızı sağlıklı şekilde oluşturmanız önem kazanıyor. Bununla beraber yaşamınızdaki içinize sindiremediğiniz olaylara yeniden göz gezdirmek ve sizi üzen, yıpratan olayları affetmek ve onlardan uzaklaşmak için iyi bir zamanlamada olacaksınız. Bu süreçte çalışma hayatınızda birtakım sorunlar belirebileceği için, panik yapmadan sakince olan biten problemlere çözüm bulmak ve sakin bir yapıda kalmak önemli olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mayısın ilk 20 gününde şans sizinle olacak ve size kendinizi harika hissettirecek. Bugün aile hayatınızda sevdiklerinize göstereceğiniz olumlu davranışlar hayat enerjinizi artıracak. Önemli işlerle uğraşmak yerine başkalarına yardım etmek isteyeceksiniz.