Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.05.15 tarihli Kova burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün ve uzun zamandır beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Eviniz, yakınlarınız ve çocuklar ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ayrıca bugün kendinize bakım yapabilirsiniz ve özenli bir hazırlık içinde olabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Bu arada beklentilerinizin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz. Fakat hareket halinde olmak ve farklı çevrelerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün çevrenize oldukça çekici görünebilirsiniz. İlginç kişiliğinizle tanımadığınız kişilerin de dikkatini çekeceksiniz. Sosyal ortamlarda insanlar size yakınlaşmak isteyebilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Fikir ve görüşlerinizi güçlü biçimde ortaya koymanızı sağlayacak etkiler almaya devam edeceksiniz. Baskın bir karakter sergileyerek üstlerinizi de birçok konuda ikna edebilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün öğle saatlerinde, gereksiz endişelere kapılmamaya bakmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz.İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz.Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarla uğraşabilir, kafanızı maddi konularla meşgul edebilirsiniz. Eğlence ihtiyacınız yüksek ama bazı işleriniz yüzünden planlarınızı erteleyebilirsiniz.