Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.05.17 tarihli Kova burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün ve uzun zamandır beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Eviniz, yakınlarınız ve çocuklar ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ayrıca bugün kendinize bakım yapabilirsiniz ve özenli bir hazırlık içinde olabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Bu arada beklentilerinizin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz. Fakat hareket halinde olmak ve farklı çevrelerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Eğlence ve rahatlama isteğiniz ile yaratıcılığınızın artması, sizi bugün hayatın keyifli yanlarına yöneltecektir. Sosyal ortamlara koşabilir, sevdiğiniz, yakın olduğunuz insanları da peşinizden sürükleyebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İnsanların beklentileri iş yaşamınızda da ön planda olacaktır. Bugün ekstra sorumluluklar alabilirsiniz. Boşa vakit harcamadan çalışın ve sizden istenenleri verilen süre içinde ve en iyi şekilde yerine getirin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Finansal konularda endişe duyduğunuz olaylar gelişebilir. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Sorumlu olduğunuz işlerinizi düzenlemek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel gelişiminize odaklanarak, kendinizi iyi hissettiren, ruhsal gelişiminize yardımcı olan ortamlarda yer alabilir, pozitif insanlarla görüşerek, günün stresli enerjisini bertaraf edebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olası öfke enerjisi ile yüzleşebileceğiniz bugün, ılımlı ve sakin tavırlarla kendinizi ifade etmeniz faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İçsel değişimleriniz çok fazla. Kafanızdan geçenlerle, söyledikleriniz örtüş- meyebilir yine de bu hafta başı kendi psikolojinizi güçlü tutacak ve olaylara daha sakin bakmasını bileceksiniz.