Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

2016.05.23 tarihli Kova burcu yorumu

Duygusal gerilimden uzaklaşıp mantıklı davranacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olduğunuz konulara yönelik fikirleriniz değişiyor ve buna bağlı olarak duygularınız da değişiyor. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve daha önce önem verdiğiniz her ne var ise, size artık önemli gelmediğini anlayabilirsiniz. Veya en azından kendinizi ve çevrenizi zorlamaktan vazgeçebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Ve elbette bu pek kolay değil fakat gelişmeler kendinize olan güveni yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda takındığınız tavırlar ve kendinizi insanlara ne şekilde gösterdiğiniz üzerinde düşünebilirsiniz. Davranış şekillerinizde genel olarak imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapma düşüncesi gündeme gelebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Tüm vaktinizi rutin işlere harcayabilirsiniz. Bu işlerin içindeki detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir; dürtülerle değil, mantıkla karar almanız gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay gelecek beklentileriniz, gruplar ve arkadaşlıklar açısından size bolca yenilik getirmekte. Gruplarla daha çok şey yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Göz alıcı yaşam tarzından uzak bir hayat seçmeyi her zaman arzu etseniz de şartlarınız hareketli. Sevdiklerinizle birlikte olamamaktan yakınıyorsunuz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi, yeteneklerinizi ve enerjinizi sergilerken rahat hissedemeyebilir, ilişkilerde daha fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için iletişim konusunda sakin ve dinlenmiş bir zihin yapısı ile olaylara yaklaşarak, bugün şartları fazla zorlanmaması gerektiğinin farkında olmalı ve öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda konuşmalarınıza, bağlantılarınıza ve işlerinize dikkat edin. Sosyal çevre ilişkilerinizi özel hayatınızla dengede tutmalısınız.