Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

21.05.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde karşılaşacağınız sürprizler sizi heyecanlandıracak ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Kardeşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizin genç fertleri ile iletişim kurmak sizi rahatlatacak. Ayrıca hayvanlar ve bitkiler ile ilgilenebilirsiniz. Bahçenizi veya evinizi düzenleyebilir, odanızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp kendinizi hafif ve özgür hissetmenizi sağlayan her ne var ise, bunları yapacaksınız. İlginç konular, yaratıcı kişiler ve yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün insan ilişkilerinden uzak durup kabuğunuza çekilme eğilimi gösterebilirsiniz. Amacınız biraz kafanızı dinlemenin yanında, belli bir gelişmeyi sakince zihninizde tartmak da olabilir. Tamamen arka plana çekilmeyin.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Üst pozisyondaki kişilere aktarmak istediğiniz fikirler varsa, görüşme talebinizi fazla ertelemeyin. Önümüzdeki birkaç gün size daha dikkatle kulak verecekler ve söylediklerinizden de etkileneceklerdir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde artan işler ve çok dikkat çeken sorumluluklar var. Üzerinizdeki baskılardan kurtulmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz veya sağlığınızı ilgilendiren konulara daha fazla eğilmeniz gerekebilir. Bu hafta başlayan etkiler tüm yılınızı ilgilendireceği için yaptığınız başlangıçlara çok dikkat etmeniz de fayda var.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde enerjinizi, kendinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz, kişisel bakımınıza önem verebileceğiniz bir zaman dilimi sözkonusu iken, 14.00’dan gece yarısına dek olan dönemde sevgi ihtiyacınızın arttığı, partnerinizle yakın ilişkiler kurmak isteyeceğiniz, parasal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.