Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve eski arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz. Duyduğunuz bazı haberlerden etkilenebilirsiniz. Bugün endişe ve heyecanı aynı zamanda yaşamanız mümkün. Kendinizi korkulara kaptırmayın ve olaylara bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterin. Üstelik bugün Yaz gündönümü ve sorunlarınızı çözmek için gereken cevapları bulmanız mümkün. Bunun için niyet etmeniz yeterli... Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve niyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşın ve en uzun günün keyfini çıkarın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişilerin almış olduğunuz kararları etkilemesini veya bunlara doğrudan müdahale edip değiştirmeye çalışmasına izin vermeyin. Ancak siz de yapıcı kararlarınızı uygulamaya koyun. İlişkilerinizle ilgili sert hamleler yapmaktan kaçının.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Askıya alınmış bir projeyi gerçekleştirmenize yarayacak bir kredi bulmanız gündeme gelebilir. Eğer zaten bir başvuru yapmışsanız, olumlu cevabı da bugün alabilirsiniz. Kredi sözleşmesine imzayı atmadan şartları tekrar gözden geçirmeyi unutmayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Oturduğunuz mekanı değiştirme veya yenileme söz konusu olacak. Etki altında kalmak istemiyor ve hiç kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecektir.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı olayları sert koşullara göre veya sert bir tonda değerlendirebilirsiniz. Ciddi sonuçlara neden olabilecek veya bazı ilişkileri sonlandırabilecek kararlar almadan sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu durum sizi duygusal yönden bağlayıcı olabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız konular hakkında yeterince bilgi edindiğinizden emin olun. Kriz yaratma olasılığı olan konulara dikkatli yaklaşmanızda fayda var. Finansal konularla uğraşabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Daha fazla kazanma imkanı varken az kazanmayı tercih etmeyin. Bereketli bir dönemle karşı karşıyasınız. Ek gelir fırsatlarını iyi değerlendirin.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak kaygılara yer vermek yerine, sevgi ve mutluluk enerjinizi çoğaltmak üzere size verilen her değere odaklanmayı tercih etmelisiniz. Evinizi düzenleyebileceğiniz, ev ve yerleşime ait konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz, aile büyükleriniz ve sevdiklerinizle güçlü paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Partnerinizin hayatındaki olumlu gelişmeler iletişiminizi hızlandırabilir. Önemli anlaşmalar için görüşmeler yapabilirsiniz. Parasal konulardaki fikir ayrılıklarına fazla takılmayın.