Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

23.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Kimsenin beklemediği atılımları yapabilecek cesaretiniz var. Memnun olmadığınız konularda ilginç çözümler bulabilir ve cesur davranabilirsiniz. Güçlü ve yaratıcılığı yüksek kişiler ile karşılaşmak bakış açınızı değiştirecek ve böylece davranışlarınız da değişecek. Daha önce önemsediğiniz ve değer verdiğiniz kişiler ve konular ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz ve alışkanlıklarınızda bazı değişiklikler yapmanız için sizi zorluyor olabilir. Şimdiye kadar direnç gösterdiğiniz her ne var ise, artık direnç göstermekten vazgeçip daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Mevsim hastalıkları kapınızda.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýyimserliğiniz, adanmışlığınız ve motivasyonunuz sizi başarıya taşıyabilir. Bir iş birliği ya da ortaklık istenilen ekstrayı getirebilir.

Romantizm ilişkileri kuvvetlendirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için heyecan duyabilirsiniz. Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kendinizi daha iyi ifade edebilmek için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha iyi hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Ölçülülük... Bir şeyi başarmak için iyi bir sezgi yeteneğiniz ve analiz gücünüz olmalı. Ancak aşk konusunda sabit fikirli sayılırsınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınız odak noktanız olurken, ilişkilerinizde kaliteli iletişim, paylaşma ve sorunların giderilmesi gibi temalar baskın olacak. Sevdiklerinizle tatil planlayabileceğiniz, iş hayatınız ve görüşmelerinizde enerjinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bir zamandasınız

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde düşündüklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip olacaksınız. Güvenilirliğinizi iş hayatınızda ispat edeceksiniz. Bunun sonucunda güzel anlaşmalar yapılacak.20 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUBugün para alışverişleriniz veya hesaplarınız kafanızı kurcalayabilir. Özel hayatınızda güçlü ve güzel etkiler altındasınız ve bu dönem eğlenceli ortamlara harcamalarınız artabilir. Şans sizden yana olacak.19 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUBayramın son günündeyse, son dakikaya bıraktığınız işler yüzünden yakın çevrenizle olan iletişiminizde sabırsız ve sinirli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çünkü canınız keyif yapmak ve hobilerinizle ilgilenmek isteyecek.18 TEMMUZ 2015 KOVA BURCU YORUMUÖzel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkileriniz sizi mutlu edebilir. Ortaklaşa yaptığınız işlerinizde, ortağınızdan fayda sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizde ilginç olaylar yaşanıyor ve bu sizin de hayatınızda etkili olabilir. Dargın olduğunuz insanlarla bugün barışabilirsiniz.