Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

23.08.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve üzerinizde baskı duygusu oluşturan her ne var ise bugünlük bunlardan uzaklaşacaksınız. Bu arada sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret göstermelisiniz. Önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak. Tabii bu arada sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Veya beklentileriniz ile karşılaştığınız davranışlar farklı olabilir ve olaylara çok detaylı bakabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve farkına vardığınız ayrıntılara takılı kalmayın.

Kova burcunun bugün genel durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin gücünden faydalanmanız için her türlü gerekli şarta sahipsiniz. Bugün, onların orijinal düşüncelerinden yola çıkarak, istediğiniz performansı yakalayacak ve başarınızı perçinleyeceksiniz. Ani fikir değişimlerine karşı temkinli olmalı, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirmesini bilmelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda duygu ve düşüncelerinizi paylaşmadan önce, karşı tarafın duygu ve düşüncelerine kulak vermenizde fayda var. Duygularınızı kontrol edebilirseniz, sakinliğinizi korumanız daha kolay olacaktır.

Aksi takdirde uzlaşmacı ortamların dışında gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklar açısından yorucu bir gün olabilir. Bazı işlerde engellerle karşılaşmanız mümkün.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Işık... Artık sizin de diğer burçlar gibi rahata çıkma zamanınız geldi. Zeki ve pratik davranırsanız mali sıkıntılarınızı yok edeceksiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde uyum, etkili paylaşımlar ve problemlerin çözümlenmesi gibi başlıkları yaşarken, ilişkilerinizde yüksek ego ile yaklaşmamalı sevginizi ve ilginizi partnerinizle paylaşmayı tercih etmelisiniz. Özel yaşamınızda mutluluğu daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iş yüzünden birtakım anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. İşinizle ilgili sorumluluklarınız özel hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bazı ortaklı işlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Temkinli ve dikkatli davranmanızda yarar var.