Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Keyifli olduğunuz bir gün. Bugün sevdiğiniz işler ile ilgilenecek ve dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapacaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve davetleri duygularınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusundan uzaklaşacaksınız. Bu arada farklı çevreler ve değişik insanlar ile tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bilim kurgu filmleri ve fantastik romanlar daha çok ilginizi çekecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda takındığınız tavırlar ve kendinizi insanlara ne şekilde gösterdiğiniz üzerinde düşünebilirsiniz. Davranış şekillerinizde genel olarak imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapma düşüncesi gündeme gelebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Tüm vaktinizi rutin işlere harcayabilirsiniz. Bu işlerin içindeki detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir; dürtülerle değil, mantıkla karar almanız gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız... Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin. Emin olmadığınız veya sezgisel olarak kuşku duyduğunuz her türlü konudan uzak kalmayı başarıyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular veya yaratıcılık gerektiren başlıklarda yeni başlangıçlara açık günlerdesiniz.

Bugün ve yarın, ikna yeteneğiniz ve pazarlık gücünüz yüksek olabilir. Konuşmalar istediğiniz gibi sonuçlanmazsa nedeni siz olmayacaksınız. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın zamanda yarım bıraktığınız her iş karşınıza çıkabilir. Yeni hedeflerinize ulaşmak için, yarım kalmış kalan tüm hesaplarınızı tamamlayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam destekler alırken, romantik bir görüşme yapabilir, sevdiğiniz kişilerle tatil planlayabilir, aşk hayatınızda çok istediğiniz bir haberi alabilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönemde, çalışma koşullarınız sizi biraz zorlayabilir. Hizmet alanlarınızdaki mücadeleleriniz artacak. Enerjinizi daha çok sağlığınızla ilgili alanlara akıtacaksınız. Mide ve göğüs problemlerine karşı dikkatli olmalı, bir sıkıntı yaşarsanız mutlaka ciddiye almalısınız.