Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

24.09.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Yoğun duygularla güne başlayabilirsiniz. Aklınıza anneniz veya geçmişte yaşadığınız duygusal anlar gelebilir. Hassasiyetiniz yüksek olacak. Fakat öğlene doğru heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni istekler ve yepyeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz ve dikkatinizi kariyere odaklayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün maddi konular üzerine eğildiğinizde dürtülerinizi işe karıştırmamaya dikkat edin. Mantığınızı devreye sokmalı ve takip edeceğiniz bir program hazırlamalısınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizdeki bazı kişiler, bazı şeyleri zorla kabul ettirmeye çalışabilirler. Görüşlerindeki hataları çatışma içine girmeden ortaya koyarak düzeltilmelerini sağlayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı tuhaflıklar ya da ilginç gelişmeler aslında sizin yararınıza ve lehinize sonuçlar doğurabilir ve hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşabilir.

Dolayısıyla, eğer harekete geçmeniz gerekiyorsa, bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Farklı olaylar gündemimizi meşgul edebilir. Kendimizi daha kolay ortaya koyabileceğimiz, olumlu ve duygu alışverişlerine açık bir gündeyiz. Özel ilişkilerimizden bazılarının sağlamlığı veya güvenilir kişiler nedeniyle yüzümüz gülebilir. Arkadaşlıklarımızın değerini anlayabiliriz. Hoş olmayan bilgiler edinebilir veya kulağımıza gelen duyumlara ya da ortaya çıkan olaylara göre bazı olaylarda farklı tavırlar geliştirebiliriz(daha önceki günlerde böyle bir şey yaşandıysa yazdıklarımıciddiye almayın lütfen!). …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda daha fazla yorulabilirsiniz. İşlerinize gereken yoğunluğu vermek ve ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Bugün imaj değişikliği için uygun bir gün. İlişkide olduğunuz insanlara kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Akşam için keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Akıcı koşullar var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorunlarınıza çıkış yollarını gösterecek kişiler olacak etrafınızda. Sundukları öneriler hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler barındırabilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler ve eğitimler konusunda desteklendiğiniz bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla güzel planlar içerisine girebilirsiniz. İletişime dayalı her tür konuda şans sizden yana olacak. Tatile gidenler veya gitmiş olanlar ufak tefek sıkıntılara açık olacaklar.