Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

25.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem. Bazı karışıklıklar olsa bile sorunlara yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve dikkat çekici olabilirsiniz. İlginç çevreler ve sıra dışı işler yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Sürprizler ve ani değişikler sizi heyecanlandıracak ve kendinize olan güveniniz yükselecek. Parasal konulara yönelik hoş gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Farklı alanlar ve kendinizi keşfetmenize yardımcı olacak olacak kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Hemen harekete geçmek isteseniz bile tedbirli davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda takındığınız tavırlar ve kendinizi insanlara ne şekilde gösterdiğiniz üzerinde düşünebilirsiniz. Davranış şekillerinizde genel olarak imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapma düşüncesi gündeme gelebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Tüm vaktinizi rutin işlere harcayabilirsiniz. Bu işlerin içindeki detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir; dürtülerle değil, mantıkla karar almanız gereken bir gündesiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız... Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin. Emin olmadığınız veya sezgisel olarak kuşku duyduğunuz her türlü konudan uzak kalmayı başarıyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular veya yaratıcılık gerektiren başlıklarda yeni başlangıçlara açık günlerdesiniz.

Bugün ve yarın, ikna yeteneğiniz ve pazarlık gücünüz yüksek olabilir. Konuşmalar istediğiniz gibi sonuçlanmazsa nedeni siz olmayacaksınız. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde görüşmelerin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. Akşama doğru keyifli konular söz konusu.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi kuvvetli ve istekli hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerin desteği ile rahatlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam destekler alırken, romantik bir görüşme yapabilir, sevdiğiniz kişilerle tatil planlayabilir, enerjinizi spora, eğitim faaliyetlerine, basın yayın gibi işlere yönlendirerek, hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönemde, çalışma koşullarınız sizi biraz zorlayabilir. Hizmet alanlarınızdaki mücadeleleriniz artacak. Enerjinizi daha çok sağlığınızla ilgili alanlara akıtacaksınız. Mide ve göğüs problemlerine karşı dikkatli olmalı, bir sıkıntı yaşarsanız mutlaka ciddiye almalısınız.