Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

26.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve çalışmalarınızı büyük bir istekle yapacaksınız. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Sizden daha farklı görüşe sahip olan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hayal gücünüz uyanabilir. Olayları büyütmeyin ve detaylara takılı kalmayın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor...

Kova burcunun bugün genel durumu

Tamamen sizin kullanımız için ayrılmamış kaynaklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortak bir sosyal girişim için ayrılmış fonlar veya ev bütçesi ile ilgili düzenlemeler, üzerinde çalışacağınız konuların başında gelebilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş dünyasındaki olayları gerçekçi biçimde bir kere daha gözden geçirebilir, detayları da değerlendirmeleriniz içerisinde tutabilirsiniz. Bu, hamlelerinizin beklediğiniz getirileri sağlamasını garantileyebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Siz, sessiz kalarak karşı tarafı sınamak isterken, onlar da, sizin adınıza karar vermekten çekiniyor. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz. Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı, iş yaşamınızı, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz şeyleri veya neyin hayalini kuruyorsanız o durumu ilgilendiren başlıkların üzerine gidebileceğiniz günler.

Şansınızı denemek istiyorsanız uygun koşullar mevcut. Siz topu oyuna sokun, bakalım pasa kim gelecek? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cuma Cumartesi gece geçişinde ufak tefek gerimler veya huzursuzluklar yaşanmış olsa da, akabinde oluşan olumlu olaylar ve pozitif duygu akışı tüm güne yayılabilir. Tam olarak işlerin halledilmesi veya kararlılıkla ilerlenmesi çok kolay olmasa da, kararsızlıklara veya belirsizlikler, iniş çıkışlı bir seyir izleyen ilişkilere rağmen olumlu bir akışta olabiliriz. Akşam saatlerinde ise, enejimiz yükseliyor ve kendimizi daha net ifade etme şansı bulmaya başlıyoruz. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin. Tartışmalara açık zamanlar var. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Düşüncelerinizi paylaşmak için acele etmemenizde fayda var. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Güneş... Detaylara yerinde müdahale etmeniz, sizin gerçek anlamda zeki olduğunuzu ve bu nedenle başarınızın yükseldiğini gösteriyor.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerinden itibaren aşk hayatınızda sizi son derece keyiflendirecek haberler alabilir, görüşmeler gerçekleştirebilir, teklifleri değerlendirebilirsiniz. Yaptığınız işlerle de ön plana çıkabileceğiniz bugün, eğlenceli etkinliklerde ve görüşmelerde yer alabilir, spora zaman ayırabilir, mutlu ve enerjisi yüksek bir gün geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, uzak yolculuklar, uzak akrabalarla iletişim veya tanımadığınız yerlerde bulunma isteğiniz aktif olacak. Aşk hayatınızın yoğunlaşmasıyla, kendi özelinize ayırmanız gereken vakit fazla olabilir. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmalı, kendinize özen göstermelisiniz