Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Dikkatinizi yapmanız gereken işlere ve sorumluluklarınıza odaklayacaksınız. İstekleriniz çok güçlü olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve kendi davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınız ile görüşebilirsiniz ve duygularınız değişebilir. Bu arada yakınlarınız ile ilişkilerinizde ortaya çıkmış olan sorunları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Şimdiye kadar yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Bu arada alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçinde bulunduğunuz çevresel ortamlara ve koşullara bağımlılığınız azalıyor, bireysel inisiyatifinizin arttığı günlere giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile aileniz arasında da problemler oluşabilir. Bugün mantıklı yönleriniz ağır basıyor. Sistemli hareket edecek ve ayrıntılara dikkat edeceksiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sağlığınızı veya maddi durumunuzu etkileyebilecek bazı durumlar ya da gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslında ortada çok önemli bir şey olmamasına rağmen, mantıklı ve sakinliği koruyarak davranmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında bazı stresler olmakla birlikte, öğleden sonra daha pozitif ve iyimsersiniz. Olumlu beklentiler artıyor.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkinize kimseyi karıştırmayın. Bu konularda yapılan her farklı yorum içinde bulunduğunuz sorunlu durumu daha da çıkmaza götürebilir.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde problemli bir enerjiden geçmekte olduğunuz için partnerinz ve ilişkide olduğunuz insanların tavır ve davranışlarındaki olası olumsuzlukları daha sabırlı ve anlayışlı karşılamanız gereken bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda Venüs gerilemeye başlıyor. Ay sonuna kadar önemli bir borcun altına girmemeye çalışın ve kredi almamaya özen gösterin. Önemli parasal işlerinizde aksiliklere ve zorlanmalara açık olacaksınız.