Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve çeşitli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Sürprizler ve ilginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Eski isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve eskiden çok istediğiniz her ne var ise artık istemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu arada dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Özellikle iletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün ve iletişim ile ilgili bazı aksaklıklar olabilir. Fakat iyimser ve yapıcı tavırlarınız ile karışıklıkların üzerinde durmayacaksınız ve gün içinde sorunların kendiliğinden çözüldüğünü anlayacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

İnsanların beklentilerine odaklanmanız gerekebilir. Sevdiğiniz bir kişi sorununu size açabilir ve kendisine, yapacağı hızlı bir hamle ile ilgili destek vermenizi rica edebilir. Destek vermekten geri durmayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İnsanların beklentileri iş yaşamınızda da ön planda olacaktır. Bugün ekstra sorumluluklar alabilirsiniz. Boşa vakit harcamadan çalışın ve sizden istenenleri verilen süre içinde ve en iyi şekilde yerine getirin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Satürn açısının sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir iş, girişim, iş birliği ya da ilişkiyi istediğiniz formata sokma ya da ilerletme şansını bulabilirsiniz.

Bu durum hiç alışılmadık şekilde veya anormal yollarla gerçekleşebileceği için esnek olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklar ve sizi ön plana çıkaran koşullar var. Hafta sonu olmasına karşın çok iş çıkarabilirsiniz. Çalışkansınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınız ve üstlerinize karşı sorumluluklar önem kazanacak. Bu sorumlulukları yerine getirmek ileride büyük avantajlar sağlayabilir size.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte iş hayatınız için muazzam bir destek alırken, hayatın içinde sevildiğinizi, korunduğunuzu, olası her problemde şartların nasıl da sizi desteklediğini bir kere daha fark ediyor olacaksınız. Bu süreçte iş teklifleri alabilir, iş değiştirebilir, iş hayatınızda yükselebilir ve hatta prim veya maaşınızda bir artış bile yaşayabilirsiniz. Ancak değişiklikler için birkaç gün bekleyerek yeni işlerinizin startını 1 temmuz itibariyle vermeniz sizin faydanıza olacaktır. Yeni ay haftasında olası sağlık sorunlarınız vurgulanabilir ve özellikle mide ve hazım problemleri yaşayabilirsiniz, ancak hızla iyileşmenizi destekleyen etkiler almaktasınız. Bu süreçte yeteneklerinizi geliştirmek için bir kursa başlayabilir, yaşamınıza yeni bir evcil hayvan katmayı düşünebilir ve evinize bir yardımcı da alabilirsiniz Tabi ki 1 Temmuz’da işe başlaması kaydıyla. Yeniay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, iletişim konusunda ani çıkışlar için sizi uyarırken, patronlar, kardeşler, aile büyükleri, yolculuklar ve görüşmelerde ani sorunlarla karşılaşma olasılığınızı vurgularken, eğer çok uzun zamandır devam eden sorunlu bir ilişkiniz varsa, iletişim problemlerini zirveye çıkarabilir ve ayrılık getirebilir

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, oldukça yoğun bir gün olabilir. Çalışarak ve kendinizi göstererek ilerlemek isteyeceksiniz. Çalışmayanlarsa yine günlük programları içinde hareket edebilirler. Yapmanız gereken işlerinizde ilk adımı geçtikten sonra hemen yumuşamayın.