Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

28.04.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Kafanız karışık olabilir ve yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak yaşam enerjiniz yüksek ve böylece yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Karmaşık düşünceler yüzünden sağlık sorunları ortaya çıkabilir ancak kendinizi hızlı iyileştirebilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Aslında sizin için keşfetme dönemi... Hem kendinizi ve yapabileceklerinizi, hem de çevreniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız durumları keşfedebilirsiniz. Ayrıca bilim ve teknoloji ile ilgilenenler için verimli bir dönem. Yenilikleri keşfetmek sizi canlandıracak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili anlam vermekte zorlandığınız konular gelişebilir. Ani tepki vermekten kaçınmalısınız. Belirsizlikten dolayı yanlış kararlar alabilirsiniz. Gündemde olan konular için başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. Fakat hareket etmek için acele etmemenizde fayda var. Dikkatsizlik yapmamaya özen gösterin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boş yere enerjinizi harcamanızdan dolayı yorgunluktan şikayet edebilirsiniz. Temel olan işleri değil lazım olmayacakları seçmeniz sizi zorlayacak.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca maddi anlamda güçlü destekler bulma ihtimaliniz sözkonusu olsa da, partnerinize ve hayatınızdaki değer verdiğiniz kişilere bir şey söylerken iki kere dikkatli olmanızda, onları kıracak konuşmalardan uzak durmayı tercih etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde sevdiğiniz kişilerle size iyi hissettirecek etkinliklerde yer alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli işleriniz bazen gözünüzde fazlasıyla büyüyor. Harekete geçmeden işlerinizi tamamlamanız imkânsız. Aile hayatınızda bazı hassaslıklar gece saatlerinde devreye girebilir.