Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

28.05.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Huzurlu ve güzel bir gün geçireceksiniz. Gün boyunca zihniniz aktif olarak işleyecektir ve yeni insanlarla tanışma fırsatlarınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza dönecek ve düşüncelerinizi kendi içinizde netleştirmeye çalışacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda yoğun duygular yaşayacaksınız ancak bunları daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.

İş:

İş yaşamınızda sabah saatleri çeşitli anlaşmalar yapabilirsiniz yada anlaşmalarınız üzerinde değerlendirmeler söz konusu olabilir. Yakında başarılı iş görüşmeleri yapacaksınız.

Para:

Para durumunuz malum, belirli bir duvarı aşamıyorsunuz ve daha çok para kazanma isteği içindesiniz. Sakın hırs yapmayın yoksa elinizdekileri de yitireceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İsteklerinizi iyi değerlendirin ve düşünmeden hareket etmeyin. Yeni bir girişimde bulunmayın.


Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda aslında neler olup bittiğini anlamanız zor olabilir. Olaylar netleşene kadar birkaç gün beklemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağını işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız iş için varınızı yoğunuzu ortaya koyacağınız bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konulardan zevk alacaksınız. Çocuklara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Harcamalarınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Akşam ilişkinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi saklayacak ve kendinize yöneleceksiniz. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal yaşamı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız. Çevrenizle barışık olmanız rağmen, şartlarınızı zorlayacak koşullarla karşınıza çıkacak insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.