Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

28.05.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün heyecan duyacağınız gelişmeler olacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Geriliminizi hareket ederek boşaltabilirsiniz. Bu arada almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissetmeniz mümkün. Fakat yeni insanlar ve güçlü kişiler ile birlikte olmak, enerjinizi yükseltiyor. Bu arada seyahat programları yapabilirsiniz ve sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili yeni çözümler bulabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, çocuk sahibi olmak ve benzeri ciddi konulara yönelik isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve kendinizi her zaman olduğundan daha güçlü hissediyorsunuz. Bu arada sağlık sorunu olanlar kendilerini daha güçlü hissedecekler.

Kova burcunun bugün genel durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşünceler başka gün ele alınabilirler.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken size dikkat çekebileceğiniz olanaklar getirmekte. Kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Ailevi işler de önemli olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kısa bir gezi ya da tatil hayaliniz vardı ve bugün bu arzunuz bir anda gerçekleşiyor. Maddi konuda rahat bir döneme giriyorsunuz. İşlerinizi ihmal etmemelisiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında çalışma hayatınızla ilgili olası krizlere, kardeşleriniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili problemlere ve onların yaşamlarındaki sıkıntılara açık bir enerjide olacaksınız. Burada iletişim konusunda oldukça hassas bir zamandan geçmektesiniz. Birtakım görüşme ve anlaşmalarınız kesintiye uğrayabilir ve iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu birçoğunuz için işten ayrılık anlamı taşırken, birçoğunuz için de iş ilişkilerinde bir kesintiyi ifade etmekte. Aynı süreçte genel sağlık durumunuz etkileneceği için özellikle mide ve baş bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara karşı önlem almanız faydalı olacaktır. Yeniayın olumlu bir özelliği eğitim süreçleriniz, yolculuklarınız ve sosyal ilişkiler ile partnerlik konusunda size fırsatlar sağlamasıdır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Plan ve programlarınızı yaparken dış ortamlardan gelecek bazı müdahaleler sizi sinirli kılabilir. Hayatınız giderek renkleniyor.