Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

29.04.2016 tarihli Kova burcu yorumu

Kafanız karışık olabilir ve yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak yaşam enerjiniz yüksek ve böylece yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Karmaşık düşünceler yüzünden sağlık sorunları ortaya çıkabilir ancak kendinizi hızlı iyileştirebilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Aslında sizin için keşfetme dönemi... Hem kendinizi ve yapabileceklerinizi, hem de çevreniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız durumları keşfedebilirsiniz. Ayrıca bilim ve teknoloji ile ilgilenenler için verimli bir dönem. Yenilikleri keşfetmek sizi canlandıracak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Malvarlıklarınızı değerlendirme yolları üzerinde düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı tanıdık uzmanlarla görüşebilir ve paranızı değerlendirebileceğiniz yatırım araçları hakkında fikir alabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde göremediğiniz konular yüzünden belirsizlikler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklar sizi strese sokabilir. İkili ilişkilerinizde duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları toparlayıp, daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İhmalkarlıktan dolayı çıkan eksiklikler keyfinizi kaçırabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşılaştığınız olaylar ve kişiler size eski arkadaşlarınızı hatırlatabilir. Bu arada eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlayabilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında çalışma hayatınızla ilgili olası krizlere, kardeşleriniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili problemlere ve onların yaşamlarındaki sıkıntılara açık bir enerjide olacaksınız. Burada iletişim konusunda oldukça hassas bir zamandan geçmektesiniz. Birtakım görüşme ve anlaşmalarınız kesintiye uğrayabilir ve iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu birçoğunuz için işten ayrılık anlamı taşırken, birçoğunuz için de iş ilişkilerinde bir kesintiyi ifade etmekte. Aynı süreçte genel sağlık durumunuz etkileneceği için özellikle mide ve baş bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara karşı önlem almanız faydalı olacaktır. Yeniayın olumlu bir özelliği eğitim süreçleriniz, yolculuklarınız ve sosyal ilişkiler ile partnerlik konusunda size fırsatlar sağlamasıdır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eviniz ve ailenizle ilgili önemli kararlar almayın. Ev satım, alım, kiralama gibi işlere girişmeyin. Aile hayatınızda eski olaylar yeniden gündeme gelebilir. İletişim sıkıntıları yaşayacaksınız.