Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

29.06.2015 tarihli Kova burcu yorumu

İletişim trafiğiniz çok hızlı olacak ve kararlarınızı bildirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sempatik ve etkileyici bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü gelişmeyen işler ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Daha önce çok zor görünen konular şimdi size kolay gelecek ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir kira veya satış sözleşmesinin gündeme gelebileceği bugün, sahip olduğunuz maddi değerlerle ilgili birçok girişimde bulunma isteğini de doğurabilir. Atıl varlıkları değerlendirme yollarını araştırabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bir kira veya satış sözleşmesinin gündeme gelebileceği bugün, sahip olduğunuz maddi değerlerle ilgili birçok girişimde bulunma isteğini de doğurabilir. Atıl varlıkları değerlendirme yollarını araştırabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz.. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalı ve çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir iş, girişim, iş birliği ya da ilişkiyi istediğiniz formata sokma ya da ilerletme şansını bulabilirsiniz.

Bu durum hiç alışılmadık şekilde veya anormal yollarla gerçekleşebileceği için esnek olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki gelişmeler gündeminizi oluşturabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklerinizi gidermek için kişisel gayret gösterebilirsiniz. Şanslı zamanlar içindesiniz bunu değerlendirmeye çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir ortaklığın maddi nitelikli sorunlarını tartışacağınız toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Kimseyi zorlamayın ama fikirlerinizide kendinize saklamayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda kalıcı, istikrarlı ve sağlam adımlar atacaksınız. Hayat sizi destekleyecek. İş alanlarınızdaki girişimlerinizin somut karşılığını alacağınız ve uzun vadeli anlaş- malar yapacağınız günler sizi bekliyor.27 HAZİRAN 2015 KOVA BURCU YORUMUBugün, oldukça yoğun bir gün olabilir. Çalışarak ve kendinizi göstererek ilerlemek isteyeceksiniz. Çalışmayanlarsa yine günlük programları içinde hareket edebilirler. Yapmanız gereken işlerinizde ilk adımı geçtikten sonra hemen yumuşamayın.26 HAZİRAN 2015 KOVA BURCU YORUMUBugün, uzak yolculuklar, uzak akrabalarla iletişim veya tanımadığınız yerlerde bulunma isteğiniz aktif olacak. Aşk hayatınızın yoğunlaşmasıyla, kendi özelinize ayırmanız gereken vakit fazla olabilir. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmalı, kendinize özen göstermelisiniz25 HAZİRAN 2015 KOVA BURCU YORUMUDış ortamlara bağlı işlerinizde, veya eğitim alanlarınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Fikirsel olarak huzursuz veya sabırsız bir gün olabilir. Orijinal, değişik düşünceler sizi mutlu edebilir.