Kova burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

29.07.2015 tarihli Kova burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Bu arada değer verdiğiniz her ne var ise, gözden geçirebilirsiniz ve değerlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Başkalarının değer verdiği şeyleri önemsiz bulabilirsiniz veya eskiden önem verdikleriniz gözünüzden düşebilir. Ancak sizi destekleyen kişilere karşı davranışlarınıza özen gösterin ve sorunları büyütmekten kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugün maddi konular üzerine eğildiğinizde dürtülerinizi işe karıştırmamaya dikkat edin. Mantığınızı devreye sokmalı ve takip edeceğiniz bir program hazırlamalısınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizdeki bazı kişiler, bazı şeyleri zorla kabul ettirmeye çalışabilirler. Görüşlerindeki hataları çatışma içine girmeden ortaya koyarak düzeltilmelerini sağlayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Fikir ve yöntem farklılıklarına açık bir gündesiniz. Diğerlerinin fikirlerini değiştirmeye çalışmak yerine, kendi bildiğiniz yolda veya kendi bildiğiniz şekilde ilerleyerek daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. İlişkide olduğunuz insanlara karşı kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Öğle saatlerinde kendinizi daha fazla bulanık hissedebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlardasınız. Sizi hapseden kontrol dışı olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Akışta kalın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ANİ değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. İşinize kararlı adımlarla yaklaşmaya devam edin.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızda mutluluk, uyum ve pozitif kararların hakim olduğu, birlikte keyifli zaman geçirip olası sorunları çözümleyebileceğiniz, teklif ve davetlere açık bir zaman dilimindesiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınıza yol göstermek, onların hayatındaki değişimleri sağlamak gibi bir misyon üstlenebilirsiniz. Şartların elinizde olmadığı bu döneme ayak uydurmanız sizi farklı kılıyor.