Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

01.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi uygulamak için çeşitli araştırmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz bugün çok hareketli olacak ve eski arkadaşlarınızdan duyacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Bugün bitkileriniz, hayvanlarınız veya bitkisel tedavi yöntemleri ile ilgilenebilirsiniz ve bahçe işleri sizi rahatlatacak. Ayrıca evinizin içinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz ve bu sırada düşüncelerinizi de düzenlemeyi başarabilirsiniz. Şimdilik fikirlerinizi arkadaşlarınıza söylemeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkan kişiden etkileneceksiniz. Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hiç istemediğiniz konularda bazı sözler vermeniz, bazı anlaşmalara varmanız veya belli bir yoldan gitmeniz beklenebilir.

Bu durum sizin için çok zor görünse de, bir taraftan da özgürlüğünüzü kazanmanız anlamına gelebilir. Daha dikkatli düşünmek gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek elinizde. Parasal konular üzerinde daha fazla durmak ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız kontrol altında değil. Partnerinize hakaretler edip kalbini kırmışsınız. Bugün ona yakın olup gönlünü almaya çalışın. İlk başlarda sizden kaçsa da o size aşık unutmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Kararsızlık yaşamaya müsait bir enerjide olduğunuz bugün, hayattan beklentilerinizi bir an evvel yaşamak, hayatınızdaki ikili durumların netleşmesini sağlamak ve artık belirli kararlar almak istiyorsunuz. Bugün herhangi bir konuda başkalarına fikir danışmak yerine kendi iç sesinizi dinleyerek hareket edin, para ve maddi konularda şansınızın açık olduğu bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki oluşumları paraya dökmek ve karşılığını almak için harika bir gün olabilir. Yalnız dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Ortaklaşa atılacak adımlar daha çok işinize yarayacak.