Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

02.03.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Evinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Hatta yaşadığınız yeri veya yaşam koşullarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve gizli arzularınız uyanacak. Sezgilerinize güvenin ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. İnatçı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmak yerine gelişmeleri bekleyin. Dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Dostlarınız ile birlikte olmak ve sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İkili ilişkilerinizin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirebilirsiniz. Bireysellikten uzaklaşmanız mümkündür. Sorunlarınızı yakın çevrenizden alacağınız destek ile çözmeye bakın. Sevinçlerinizi insanlarla paylaşın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Ortağınız veya bir çalışma arkadaşınızla bir araya gelebileceğiniz bir gündesiniz. Genel akış içerisinde zaman ayıramadığınız bir çalışma veya değerlendirme toplantısı günün ana konusu olabilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı keyfiniz kaçabilir. İşlerinizdeki sıkışıklıkları kontrol edemeyebilirsiniz. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Önemli kararlar için uygun bir gün değil. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamaya odaklanabilirsiniz. Akşam saatleri daha bulanık geçebilir. Kendi içinize dönebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşinizden arta kalan zamanlarda dışarıda vakit geçirmek yerine, evinizde olmalısınız. Hem maddi hem de manevi anlamda huzuru evinizde bulacaksınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gününüzü ailenize vakit ayırıp, keyifli etkinliklere katılarak geçirebilir, hoşgörünüz ve sevginiz sayesinde ilişkilerinizdeki problemleri giderebilir, çalışma hayatınızla ilgili herhangi bir beklentiniz varsa, iş görüşmeleri, finansal konular ve ev alım satımı işlerinde başarı elde edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Parasal konularda kalıcı ilişkiler içindesiniz. Başkalarının hayatıyla ilgili aldığınız sorumluluklar sizi güçlendirecek.