Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yararlı olmak için yanaştığınız bir tanıdığınızı size karşı bilenmiş olarak bulacak ve çok şaşıracaksınız. Geçmişte onun için yaptıklarınızdan pişmanlık duyma noktasına geleceksiniz. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunları sizi çok üzüyor. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek kampanyası başlatacaksınız.

Aşk:

Partnerinizin son günlerdeki özensizliği sizi hızla ondan uzaklaştırıyor. Epeyce zamandır süren eş, dost arasındaki kabalıklarına, bir anlam vermeye çalışıyorsunuz.

İş:

Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız işbirliği, biraz kader birliğine benziyor. İşin oluşturulmasında diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz.

Para:

Eşit ölçülürde kazandığınız bazı yakınlarınızın, sizi bir borç isteme kapısı gibi görmesi canınızı sıkıyor. Böyle durumlarda, onlardan daha tasarrufçu biri olduğunuz için kendinize kızıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Birinden sıkıldığınızı fazla belli ediyorsunuz. Dün akşam sırf bu nedenle yaşanan tatsızlığı, başka nedenlerde arayıp boş yere enerji harcamamalısınız

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her ne kadar dikkatli seçimler yapsanız bile, bazı kişiler, sizin düşündüğünüz şekilde bazı alanlarda üzerlerine düşeni yapamayabilirler.

O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gizli kalmış olaylardan dolayı bugün kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Öğle saatlerinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağınık hissedebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı düzenlemek ve daha iyiye götürmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rüyalar, hayaller ve yepyeni idealler sizi oldukça heyecanlandırıyor. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Sabırlı davranmayı da başaracaksınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi ilişkilerinizde baskın bir enerji ile ifade ederken, sevdiğiniz kişi ile romantik bir plan yapabilir, finansal konulardaki işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, iş görüşmelerine gidebilir, başkalarının maddi durumundan daha yüksek oranda faydalanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir işin iç yüzü ortaya çıkacak, geçmişten gelen etkilerin arttığı ve bazı temizlenmelerin gerçekleştiği bir dolunay olabilir. İş hayatınızda seçeneklerinizi fark edeceksiniz.