Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

03.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor.

Aşk:

Bugün konuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz. Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz.

İş:

Bu günlerde işinize karşı nefrete yakın duygular içindesiniz. Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek.

Para:

Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor. Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İlginç görüşlerinizle, bu akşam yaşanacak tartışmaya katılmamanız gerekiyor. Bazı sataşmalar olsa bile, sükunetinizi korumanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her ne kadar dikkatli seçimler yapsanız bile, bazı kişiler, sizin düşündüğünüz şekilde bazı alanlarda üzerlerine düşeni yapamayabilirler.

O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayacağınız zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız işleri sonuca bağlamak kolay olmayabilir. Akışta kalmaya çalışın. Korktuğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KENDİNİZİ bir an iyi, bir an kötü hissedebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden arınıp yüksek bir enerjiyle gününüzü bitirmeye çalışın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi ilişkilerinizde baskın bir enerji ile ifade ederken, sevdiğiniz kişi ile romantik bir plan yapabilir, finansal konulardaki işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, iş görüşmelerine gidebilir, başkalarının maddi durumundan daha yüksek oranda faydalanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir işin iç yüzü ortaya çıkacak, geçmişten gelen etkilerin arttığı ve bazı temizlenmelerin gerçekleştiği bir dolunay olabilir. İş hayatınızda seçeneklerinizi fark edeceksiniz.