Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

04.03.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Atılımlar, yatırımlar, alım-satım ve benzeri girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bütçenizi dikkatli yapın ve olabileceklerden daha fazlasını istemeyin. En azından harekete geçmeden önce konu hakkında araştırma yapmalısınız. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsız ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber hayal gücünüzü uyandıracak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sorumluluk duygunuzun güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizin beklentilerini karşılamak için çalışabilirsiniz. Becerikli bir arkadaşınız, size bu konuda destek verebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlar, işleriniz veya kurgulamakta olduğunuz planlarla ilgili olarak yeni bakış açıları kazanmanıza da yardımcı olabilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizde hızlı harekete geçmeyin. Verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Akşam saatlerinde duygusal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Değişimler olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabiki hayat sizin hayatınız ama bir tarafı tutarken diğer tarafı incitmemeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev, aile ve yuvayla ilgili konularda esnek yapınızla ilişkilerinizi çok çabuk toparlayacaksınız. Ailenize maddi yönden yardım edeceksiniz. Onlardan da beklediğiniz yardımı görebilirsiniz.