Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

04.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve güne enerjik başlayacaksınız. Duygusal gerilimden uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Bahçe düzeni, bitkiler, hayvanlar ve hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz ve bunları gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Beklediğiniz desteği alabilirsiniz ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve keyif aldığınız yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşmek size büyük keyif verecektir ancak büyük harcamalar da yaptırabilir. Bütçenizi göz önünde tutun ve tutumlu olmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi veya borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe neden olan noktayı bulmanız mümkündür. Bundan sonra çözüm kolay gelecektir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Partnerinizin ve aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir gün. Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonra önemli olacaktır. Yolları kapsayan bazı detaylar sizi meşgul edecektir.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli iş birlikleriniz, plan veya projeleriniz önemli bir dönemeçte olabilir.

Plan, iş veya projelerinize normalde ayırdığınız vakitten fazlasını ayırmanız, hatta eve dahi taşımanız gerekebilir. Ýşlerinize ve yapacaklarınıza odaklanmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Geçmişe ait konular size sıkıntı yaşatabilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek bu konularda sıyrılabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda düşünceleriniz konusunda idealist davranacağınız zamanlar var. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyi dikkatlice dinliyor, iki kere düşünüp cevap veriyorsunuz. Herkes üzerinize geliyor sanki. Ancak böyle bir durum yok. Sevdikleriniz size yardım etmeye çalışıyorlar.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa parasal hanenizde geleceğinize yönelik önemli sorumluluklar yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla parasal konularda çıkacak sorunlara hazırlıklı olun.