Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

04.11.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir gün... Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyarak güne başlayabilirsiniz. Bu arada en eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız kişiler size eski niyetlerinizi hatırlatabilir. Bazı karışıklıklar olabilir ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlı olacaksınız.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aşk yaşamınızın bugün gündemin ana maddelerinden olması, duygu dünyanızdaki hareketlenmeyi devam ettirecek. Olumlu hisler ve iyimserlik içinde bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınıza sıra dışı bir fikir gelebilir ama bunu kendiniz en baştan göz ardı etme düşüncesinde olabilirsiniz. Siz fikrinizi söyleyin, kabul veya reddi diğer kişilere bırakın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Korktuğunuz veya endişe duyduğunuz olaylar bugün gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı konulardan gelen işlerde aksamalar yaşayabilirsiniz. Borç alacak işleri için uygun bir gün olmayabilir. Finansal konularda yeni kararlar almayın. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Kriz yaratan olaylardan uzak durun.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat halindeyken, eğitimsel yerlerde, medya işlerinizde, yabancılarla yapılacak işlerde kadın-erkek herkesin desteğini alacaksınız. Yine bu yerlerde aşkı bulacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.