Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Uzun zamandır düşündüğünüz konu ile ilgili fikirlerinizi artık söylemeye karar verebilirsiniz. Duygular yerine aklınız ile hareket edebilir, böylece isteklerinizi açık bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim kuvvetli olacak. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve projelerinizi anlatabilirsiniz. Harekete geçmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak aceleci davranmayın ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmak için iyi bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel konularda kendinize yeten bir tablo içindesiniz. Bugün, finansal değerlerinize temkinli yaklaşacaksınız. Yaşantınıza girmek isteyen kişileri seçme konusunda oldukça titizsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Can çıkar huy çıkmaz. Bunca zamandır tecrübelerinize göre hareket etmeniz gerektiğini öğrenemediyseniz, bazı kişilerin bazı hareketlerine şaşırıp kalmanız normal.

Ancak, tecrübeyle sabittir ki, tarih tekerrür eder. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda ve alışverişlerde şanslı olabilirsiniz. Ancak çok yüksek beklentilere girmeyin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız kadın... Hiç karşılaşmayı ihtimal etmediğiniz bir yerden gelecek biri ile hem aşk hem iş ilişkisine girebilirsiniz. Ancak var olan düzenli ilişkinizi riske atmayın.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi ve enerjinizi yüksek bir motivasyonla sergileyeceğiniz bugün, kariyerinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir, aileniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin, dengeli ve ılımlı davranmanız gereken bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizi ilgilendiren işlerle bağlantılı konuşmalarınız hız kazanabilir. Önemli para anlaşmaları işinizi daha sıkı tutmanıza neden olabilir. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz.4 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUOrtaklaşa para konularınızda oldukça şanslı bir gün olabilir. İş hayatınızda da güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. İstediğiniz veya beklediğiniz bir parayla ilgili konuşmalar gündeminizde olacak.3 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUKişisel istekleriniz ve tercihleriniz ön planda olacak. Aşk hayatınızda duygusal anlamda besleneceğiniz bugün, işle ilgili sorumluluklarınızın sizi fazlasıyla bunalttığına şahit olabilirsiniz.2 TEMMUZ 2015 OĞLAK BURCU YORUMUDolunayla beraber hayatınızda önemli kararlar devrede. Özel hayatınızdaki dengeyi iyi kurmalı hassaslıklara açık olmalısınız. Bugün ev ve aile hayatınızda sıra dışı bir gün geçirebilirsiniz.