Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Devlet daireleri, çeşitli kurumlar ve otoriteyi temsil eden kişilerle ilişkileriniz güçlü olabilir fakat ani değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz ve istediğiniz gibi davranmayan kişilere karşı sert bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Tehlikeli maceralar size çekici gelebilir fakat içinizden yükselen çılgınlık sayılabilecek arzuları denetlemeyi başarabilirsiniz. Özellikle bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak sizi rahatlatabilir. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Sorunları büyütmeyin.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızdan davet almanız ve bu kişiyi ziyaret etmek için kısa bir yolculuk yapmanız günün konularından olabilir. Dinlendirici ve eğlenceli bir zaman geçirmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir arkadaşınızdan davet almanız ve bu kişiyi ziyaret etmek için kısa bir yolculuk yapmanız günün konularından olabilir. Dinlendirici ve eğlenceli bir zaman geçirmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum içsel sorgularınızı arttırıyor. Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız..

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşı taraftan beklediğiniz şekilde davranmakta zorlanabilirsiniz. Bu anlamda haksızlık yaptığınızı fark etmeniz bile, adil davranmanızı sağlamayabilir.

Dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili sorumlu olduğunuz konuları ideolojik hale getirebilirsiniz. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için vizyonunuzu geniş tutacaksınız. Gün içinde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. İlerleyen zamanlarda doğru kararlar alabilirsiniz. İçsel uyumunuz rahat etmenizi sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kilonuzla ilgili ani değişiklikler sizi biraz yıpratabilir. Beslenme düzeninize daha fazla dikkat edin. Sofranızda eksik etmemeniz gereken besinlere dikkat!

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde yüksek enerjiniz ve sosyal ilişkilerdeki başarılarınızla göz önünde olacağınız, aile ilişkilerinizi ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizi keyifle sürdürebileceğiniz, olası iş görüşmelerinizden olumlu bağlantılarla ayrılabileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün özel hayatınızda baskı, kıskançlık, manipüle etme etkilerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açıksınız. Hayata güvenle bakmayı deneyin.