Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Parasal konulara yönelik istekleriniz giderek artıyor ve sadece parasal konulara yönelik değil aşk potansiyeliniz de yükseliyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. Hayatınızı ve şimdiye kadar yaptıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Ancak fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat büyük bir sabırla gelişmeleri bekleyebilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak, seyahatler ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşmek size büyük keyif verecektir ancak büyük harcamalar da yaptırabilir. Bütçenizi göz önünde tutun ve tutumlu olmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi veya borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe neden olan noktayı bulmanız mümkündür. Bundan sonra çözüm kolay gelecektir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor ve onlarla kombinasyon işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacaktır.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sizi provoke eden, sinirlerinizi bozan ve tartışmaların içerisine çekmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve ani tepkiler vermekten sakınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Başarı için çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. İş hayatınızda alacağınız desteklerle istediğiniz adımları atabilirsiniz. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapmalısınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınıza bakıldığı anda kırgın olduğunuz kişileri nasıl affedeceğiniz şeklinde derin düşünceler içinizi kemiriyor. Sizi yıpratan insanlardan uzak durmanız başarı getirecek.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kalabalık ve sosyal ortamlarda yer alabilir, görüşmelerinizde yapmak istediklerinizi ve projelerinizi daha kolay kabul ettirebilir, kariyer gelirlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde son derece pozitif ilişkiler geliştirebileceğiniz bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günü biraz dağınık etiklerle ve yakın çevreniz devrede olarak geçirebilirsiniz. İletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda ortaklaşa hareket etmeye özen göstermenizde yarar var.