Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

07.09.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun. Özellikle iş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla tartışmasanız iyi olacak. Ayrıca yanlış anlamalar olabilir. Faturalar ve evraklarla ilgili karışıklıklar olabileceği gibi iletişim araçlarıyla ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve yapamayacağınız sözler vermekten kaçının. Sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile karmaşık düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenin ve tartışmalardan uzak durun.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugün, eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde ılık rüzgarlar esebilir. İkiniz de hoşgörülü ve sabırlı olabilir, iletişimde söylenenleri iyi anlamak için çaba gösterebilirsiniz. Beklentileri dile getirmek için uygun bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Temposu son derece yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Bu yüksek temponun getirdiği hızlı değişimlere uyum sağlamak için esnek olmanız gerekebilir. Gelişmeler karşısında tepkisiz kalmaktan kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşlerinize karışan kişiler olabilir. Bu kişilere izin vermemeli ve kendi sezgilerinize göre hareket etmelisiniz.

Ani tepkilerden ve ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsız, keyifsiz veya uykusuz olabiliriz veya yanılgılar, unutkanlıklar, dalgınlıklar ya da yanıltıcı kişiler gündemde olabilir. Öğle civarı, anlaşmazlıklar ve hafif bir gerilim var, ama öğle sonrası saatlerde iş bitiriciyiz, aklımız hızlı çalışıyor ve kendimizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. Ýlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olabilir veya doğru kişilerle iletişime geçebiliriz. Girişimlerimizin başarıya ulaşmasını sağlayacak adımlar atabilir, ticari anlamda kazançlı olaylar yaşayabiliriz. Bir diğer önemli konu ise, ikili ilişkilerde oluşan coşkulu ve romantik hava. Sosyal açıdan keyifli aktivitelere katılabilir, tutkulu ilişkiler yaşayabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir ve aşk hayatımızı canlandırabiliriz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günü iyi planlamaya bakın. Kimi zaman elde olmayan uğraşlar çıkabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fedakarlık hissiniz bu ara tavan yapacak. Çevrenizde kimin ne sıkıntısı varsa hepsini kendinizinmiş gibi sahipleneceksiniz. Aşırıya kaçmamalısınız.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından muazzam etkiler sunan bugün, etkili iş görüşmeleri yapabilir, kariyeriniz ve çalışma hayatınızda destek görebilir, daha fazla insana ulaşabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bugün ayrıca yeni insanlarla tanışma ve ilişkilerinizde etkili görüşmeler yapma fırsatınız da olacak.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa parasal alanda yaşadığınız sıkıntı- lar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Bugünden itibaren rahatlayacaksınız. Güç- lendiğiniz alanlarda hayat gelecek adına size yeni fırsatlar sunabilir. Bu fırsatları değerlendirmekten çekinmeyin.