Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

08.04.2016 tarihli Oğlak burcu yorumu

Kararlılık ve dirayet gibi özelliklerinizi bugün kullanmanız gerekiyor. Çünkü olaylar karşısında duygusal tepkiler gösterebilirsiniz ve duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Sorunları büyütmeyin ve sizden daha farklı düşünen kişilere karşı anlayışlı davranın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve tahammülsüz olabilirsiniz. Ancak dostlarınızın desteğini alacaksınız. Hanım arkadaşlarınız sizi destekleyecek fakat erkek arkadaşlarınız ve güçlü kişiler ile iletişimlerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. Sezgilerinize güvenin ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde şans sizi oldukça çok destekleyecektir. Elbette her işinizi şansa bırakmayın ama bazı konularda risk almanız gerekiyorsa da bundan eskisi kadar çok çekinmeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çalışma şeklinizi değiştirmeyi düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni bir çalışma sistemi belirlerseniz, geçiş sürecinde zorlanabilirsiniz ancak ilerideki günlerde daha etkin olmaya başladığınızı göreceksiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Ailenizde geçmişle ilgili konular açılabilir. Gün içinde engellerle karşılaştığınızı hissedebilirsiniz. Güven duyduğunuz yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yönünüzü netleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yaşanan olaylardaki dönüşümler sizi zorlayabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oldukça verimli bir gün olacak sizin için. Hem gidilecek yerler, hem ihmal edilmiş işler gün içinde birer birer halledilebilir. Rahat olun yeter.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak sizi iyi hissettiren kısa yürüyüşler, geziler yapmak, pozitif ortamlarda bulunmak ve enerji çalışmaları, kişisel gelişim gibi alanlardan yararlanarak ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde iletişim ve yakın çevreyle ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün oluşan yeniay ev ve aile alanlarınızda gerçekleşiyor. Evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz bütün başlangıç ve kararları, yeni bir adım olarak atabilirsiniz.