Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

08.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün kendinizi daha sakin hissedeceksiniz. Karamsar duygularınız devam etse bile duyguların derinliklerinden çıkacak ve dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar enerjinizi harekete geçirebilir ve isteklerinize odaklanabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş olaylar ve isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve sanatçıların bulunduğu ortamlarda dolaşmak duygularınızı ve isteğinizi yükseltecek. Akşama doğru çeşitli davetlere gidebilir ve hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz. Fantastik konuları işleyen film ve kitaplar ayarıca mistik konular size çekici gelecek ve ilham verici olacak.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Hayal gücünüzün son derece kuvvetli olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum, sizi, yaratıcı faaliyetlere yöneltebilir. Kendinizi farklı yollarla ifade etmenize yarayan uğraşlara da vakit verebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihniniz çok aktif olacağından büyük düşünmek isteyebilirsiniz. Uzak geleceğe yönelik planlara yönelmeniz mümkündür. Sizden daha deneyimli kişilerle görüşebilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Partnerinizin maddesel konularına karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla bazı ortak maddesel işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredecektir. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz. Bugün, güçlü duygular içinde olmanıza rağmen, sezgisel olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Şimdiye kadar maddi konularda kararsız kalmış, bazı teklifleri kafanızda defalarca etüd etmiş, hatta çoğunu geri çevirmiş olabilirsiniz. Artık, harekete geçmenizin zamanı geldi.

Unutmayın! Zamanlama her şeydir. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Biraz daha çalışmak ve elinizdekileri daha iyi değerlendirmek gerekiyor. Tamamlanması gereken işler, zihinsel uğraşlar olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Oğlakların biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kuracağınız iyi iş ilişkileri, bugün hizmet alanlarınızda işinize yarayacak. Kafanızda bir sürü proje var ve siz bunları diğer insanlarla ortak olarak hayata geçirmek isteyeceksiniz.