Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

08.09.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güzel hayalleriniz olabilir fakat dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar dikkatinizi dağıtabilir.  Buna karşılık hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapan kişiler için verimli bir gün. Kafanızı karıştıran konular ile ilgilenmeyin ve işlerinizi planlamak için gayret gösterin. Pek çok işi aynı zamana sıkıştırmasanız iyi olacak. Yoksa işlerinizi yetiştirmeniz pek kolay olmayacak. Bu arada bazı ziyaretçileriniz olabilir ve hesapta olmayan durumlar çıkabilir. Özellikle sürpriz karşılaşmalar olabilir ve ilginç teklifler alabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sezgiler, çevrenizle olan ilişkilerinizde tutacağınız yolu belirleyebilirler. Aklınız size başka bir yaklaşım benimsemeniz gerektiğini söylese de siz sezgilerinize kulak verin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Üst mevkilerdeki kişiler, dış etkenler nedeniyle, iş yaşamınızdaki hareket serbestinizi bir ölçüye kadar kısıtlamak durumunda kalabilirler. Bu kısıtlamaya herkesin tabi olacağını bilin ve anlayış gösterin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Pek hoşunuza gitmeyebilir, ama bazı işler ya da konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir, istediğiniz sonuçları vermeyebilir veya beklentilerinizi karşılamayabilir.

Yanlış hesap yapmış olmanın da bir ilki var elbette:9 Gülümseyin. Önemsediğiniz kişilere yapacağınız jestler karşılıksız kalmayacaktır. Paylaşımcı olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konuların ön plana çıktığı bir gün. Duygusal olabiliriz. Sabah saatleri dualar etmek, spritüel konularla ilgilenmek veya manevi çalışmalar yapmak için uygundur. Rüyalarda artış olabilir. Gün genelinde ise, iletişim kurmak zor olabilir, tartışmalı ortamlardan ve fikir çatışmalarından uzak durmakta fayda var. Provokatif kişiler, kin, nefret ve öfke duyguları da söz konusu olabilir gün içerisinde, ama haftanın geçen haftadan yayılan olumlu atmosferden de etki alacağı da düşünülürse, yazılanlar hafif şekilde kendini gösterecektir. Akşam saatlerinden itibaren ise, ilişkilerde uyumu yakalayabilir, işimizi, kariyerimizi, toplum içerisindeki duruşumuzu ilgilendiren konularda olumlu görüşmeler yapabiliriz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde daha fazla kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Denge içinde kalmak isteyeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak sizi heyecanlandıracaktır. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Bazı konularda ani kararlar alabilirsiniz. Akşam saatleri hareketli geçebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni bir hayat kurmak istiyorsunuz. Hayallerinizi bu konu üzerinde yoğunlaştırdınız. İçinizdeki gücü çıkarmak için zamana ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak sizi iyi hissettiren kısa yürüyüşler, geziler yapmak, pozitif ortamlarda bulunmak ve enerji çalışmaları, kişisel gelişim gibi alanlardan yararlanarak ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde iletişim ve yakın çevreyle ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yabancı ortamlarda ve seyahatlerde sevdiğiniz insanla kolay organize olabileceksiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz birbirini destekleyecek. Hayata aynı ideallerle bakacaksınız.