Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

09.08.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Bilincinizin derinlerinden yükselen isteklerin zorlayıcı etkisi ile başa çıkmanız zor olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve gerilim hissettiğiniz konuyla başa çıkabilirsiniz. Radikal değişikliklere zorlayan durumlar karşısında güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Önemsediğiniz kişiler ve devleti temsil eden kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. Stratejinizi gözden geçirebilir ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Zorlayıcı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve şimdilik olayları akışına bırakın.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yaşlılar için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Maddi konular bugün ön plana çıkacaklardır. Özellikle iş hayatındaki parasal meselelerle ilgilenmeniz mümkündür. Eğer gayrimenkul alımı veya satımıyla ilgili faaliyetlerde bulunursanız, maddi açıdan karlı çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İç sesinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bilinçaltınızda yoğun duygular var ve haksızlıklar karşısında pes etmekten hoşlanmıyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. İkizlerde ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Şimdiye kadar maddi konularda kararsız kalmış, bazı teklifleri kafanızda defalarca etüd etmiş, hatta çoğunu geri çevirmiş olabilirsiniz. Artık, harekete geçmenizin zamanı geldi.

Unutmayın! Zamanlama her şeydir. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sağlığınıza, düzenle ilgili işlere daha çok özen göstermelisiniz. Düşüncelerinizle kendinizi yıpratmamaya bakın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Oğlakların biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca devam eden projelerinizi daha rahat kabul ettirmenizi ve kariyer gelirlerinizle ilgili yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen bir görünüm sözkonusu iken, yakın çevrenize zaman ayırabilir, etkinlik ve seminerlerde yer alabilir, seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugünden itibaren enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere ve eğitim alanlarına kaydıracaksınız. Bu dönemde kafanız huzursuz olabilir. Şüphe etmek ve bunun sonucunda eleştirel davranmak sizi zorlayabilir. Karar vermeden önce sabırlı olmalısınız.