Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

09.09.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Güzel hayalleriniz olabilir fakat dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar dikkatinizi dağıtabilir.  Buna karşılık hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapan kişiler için verimli bir gün. Kafanızı karıştıran konular ile ilgilenmeyin ve işlerinizi planlamak için gayret gösterin. Pek çok işi aynı zamana sıkıştırmasanız iyi olacak. Yoksa işlerinizi yetiştirmeniz pek kolay olmayacak. Bu arada bazı ziyaretçileriniz olabilir ve hesapta olmayan durumlar çıkabilir. Özellikle sürpriz karşılaşmalar olabilir ve ilginç teklifler alabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Kazandığınız parayı veya mal varlıklarınızı değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bir arkadaşınız sizi yönlendirebilir veya görüşmeniz için bir uzmanın ismini verebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Kazandığınız parayı veya mal varlıklarınızı değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bir arkadaşınız sizi yönlendirebilir veya görüşmeniz için bir uzmanın ismini verebilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi veya üzerinde pazarlık yapılan ya da uzlaşılmaya çalışılan konuları ilgilendiren başlıklarda kontrolün sizde olduğunu fark edebilirsiniz.

Doğru adımları atmanız durumunda oldukça kazançlı çıkabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizde daha fazla kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Denge içinde kalmak isteyeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak sizi heyecanlandıracaktır. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Bazı konularda ani kararlar alabilirsiniz. Akşam saatleri hareketli geçebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugünlerde partnerinize karşı gizlediğiniz bazı yalanlarınız ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebep olabilir. Ciddi kavgalar çıkabilir ancak küslük yaşanmayacak. Alttan almalısınız. PARA: Bugünlerde yatırım yapmayı düşünen Oğlak’lar bu yatırımları yapmazlarsa daha hayırlı olur. Özellikle de gayrimenkul yatırımı sonrası pişman olabilirsiniz. SAĞLIK: Aldığınız vitaminlere dikkat etmiyorsunuz. Dengesiz beslenme diş eti hastalıkları yapabilir.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızın ortaklaşa harcamalarında yeni yöntemler ortaya çıkabilir. Rutin işlerden sıkılıp sizi harekete geçirecek alanlara yönelebilirsiniz. Değişik fırsatlar işinize yarayabilir.