Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün yoğun duygular, ilginç hayaller ve canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre üzerinde düşünebilirsiniz. Hayaller ve rüyalar sizin için harekete geçirici olabilir ve eskiden yaptığınız projeleri gözden geçirebilirsiniz. Bugün bilinçaltınızın derinlerinden en derin arzularınız uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Büyük düşünme isteğiniz, değişik şeylere sevgi duymaya başlamanızla bir araya gelip farklı alanlara yönelme ve bu alanlarda yeni uğraşlar edinme isteği doğurabilir. Şansınızı deneyin, hayatın keyifli bir yanını keşfedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki kişilerin, sunacağınız fikirlerden kolaylıkla etkileneceği bir gündesiniz. Zihninizdekileri paylaşmak için insanlarla bir araya gelme fırsatları yaratın. Düşünceleriniz, bir yön değişikliğini de getirebilirler.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs ve Jüpiter değişim evinizde ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli kaoslar içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinizi, gayrimenkullerinizi veya sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli bazı gelişmelerle başa çıkmanızı sağlayabilecek, daha önce düşündüklerinizin yerine geçebilecek yeni bir yol ya da yöntemle karşılaşabilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizi yaratıcı sonuçlara bağlayacağınız bir gündesiniz. İletişim yoğun olduğu sabah saatlerinde, sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşten gelen destekler sizi gün boyu rahatlatacaktır. Öğleden sonra uğraştığınız işlerde sorumluluklarınız artabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yolculuk... Umutla beklediğiniz birinin gelmesiyle büyük mutluluk yaşayacaksınız. Enerjiniz doruk noktasına ulaşacak.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek arkadaş çevreniz, sosyal ortamlar ve iş görüşmeleri alanlarında yeterli tatmini sağlayamayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ikili ilişkileriniz başta olmak üzere, özel hayatınız, sosyal yaşamınız ve arkadaşlıklarınızda son derece iyileştirici bir enerji ile, birlikte keyifli ve mutlu zaman geçirebilir, organizasyon, etkinlik ve davetlerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda her zaman sergilediğiniz davranışlardan farklı bir gün geçirebilirsiniz. Bugün, değişim isteğiniz çok yüksek olacak. Size heyecan verecek işlerin peşinden gitmeye özen göstereceksiniz.