Oğlak burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

10.07.2015 tarihli Oğlak burcu yorumu

Bugün yoğun duygular, ilginç hayaller ve canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre üzerinde düşünebilirsiniz. Hayaller ve rüyalar sizin için harekete geçirici olabilir ve eskiden yaptığınız projeleri gözden geçirebilirsiniz. Bugün bilinçaltınızın derinlerinden en derin arzularınız uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Neşeniz bugün yerinde olabilir. Eğlenme isteğiniz güç kazanabilir. Elinize geçirdiğiniz her fırsatta yaşamın keyifli ve rahatlatıcı taraflarına yönelmeniz, günün ana konusu olabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bir yoğunluk içinde kalmanız mümkündür. Bu durum, sizi canlı ve hareketli olmaya itecekse de, aynı zamanda da yorabilir. İşlerinize dalıp arada bir mola vermeyi unutmayın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi bazı alevlenmiş konuların tam ortasında bulabilirsiniz. Dolayısıyla, ateşe benzin dökmek yanlış bir tutum olacaktır.

Sakinliğinizi korumalı ve mantıklı ya da esnek davranmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. …

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için heveslendiğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmeniz çok daha kolay olacaktır. Akademik konularda harekete geçebilirsiniz. İnançlarınız konusunda etrafınızdaki kişilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularda sınırları aşmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ufacık sebeplerden dolayı aile içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ortak noktada birleşmeşseniz sorun düşündüğünüzden büyük olabilir.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek arkadaş çevreniz, sosyal ortamlar ve iş görüşmeleri alanlarında yeterli tatmini sağlayamayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ikili ilişkileriniz başta olmak üzere, özel hayatınız, sosyal yaşamınız ve arkadaşlıklarınızda son derece iyileştirici bir enerji ile, birlikte keyifli ve mutlu zaman geçirebilir, organizasyon, etkinlik ve davetlerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda tutkulu ve inatçı bir âşıksınız. Duygularınızı harekete geçiren, sevdiğiniz insanla anlaşacağınız güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki mücadelelere çok takılmayın. Para harcamalarınız sizi mutlu edecek.